Haber

Denizlispor U12 Takımı Şampiyonluk Antrenmanlarına Devam Ediyor

Denizlispor U12 grubunun minik horozları, 2023-2024 sezonunun açılışı ile hedefledikleri şampiyonluğu kazanmak için yoğun bir şekilde antrenmanlarına devam ediyor.

Yeni dönemin açılmasıyla birlikte Denizlispor U12 takımı, sıcak havaya rağmen Teknik Sorumlu İsa Akan nezaretinde Doğan Demircioğlu Stadı’nda mücadelesine devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde göreve başlayan minik horozların amacı geçen sezon yakaladıkları başarıyı tekrarlayarak gelişimlerini sürdürmek. Denizlispor’un geleceği olarak görülen U12 yaş grubu, 2023-2024 döneminde katılacağı liglerde oynayacağı futbol ve gayretle ses getirmek istiyor. Antrenmanları değerlendiren Teknik Sorumlu İsa Akan, yeni dönemde hedeflerinin büyük olduğunun altını çizerek, “Şu anda hava çok sıcak ama bu bir aylık süreçte çalışmamız gerekiyor. Sabah veya akşam antrenman yapabiliriz. Bazen Çamlık’ta bazen de başka parklarda yürüyüşe çıkıyoruz, elimizden geldiğince ağustos ayını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz” dedi.

“Geçen yıl çok şampiyonluk yaşadık”

Teknik Sorumlu Akan, yeni dönemde çalışmalarını artıracaklarını belirterek, “Geçen sene çok şampiyonluklar yaşadık. Çeşitli başarılar elde ettik. Takımımız güzel bir gelişim gösterdi. Çocuklar güçlendi. Aralarında iyi çocuklar da var. Gelecek.Çalışmalarımız bu yönde devam ediyor.Amacımız zaten bu kulüpten “çocukları güçlü yetiştirmek” dedi.

“3 şampiyonluk kazandık”

Yeni dönemde tekrar kazanmak için çalıştıklarını söyleyen Denizlispor’un başarılı yıldız futbolcusu Hakim Büyük, “İsa hocamızın gözetiminde güzel işler yapıyoruz. Sürekli yapılan aktivite ve antrenmanlarla kendimizi daha da geliştiriyoruz. 3 şampiyonluk kazandık.Takım olarak yeniden şampiyon olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.Antrenman yapıyoruz.Hava şartları ne olursa olsun antrenmanları elimizden geldiğince eksik etmiyoruz.Umarım sizlerin desteğiyle hedeflerimize ulaşırız. ailelerin ve öğretmenlerimizin gözetiminde.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu