Ekonomi

OKX, inscripton token standardını destekleyen ilk platform oldu

Teknoloji şirketi OKX, önümüzdeki haftalarda Web3 Cüzdanına Atomicals (ARC-20), Stamps (SRC-20), Runes ve Dogecoin Doginals’ı (DRC-20) ve DRC-20, ARC-20 ve Runes’ı Marketplace’e ekliyor . ekleyerek dört yeni yazıt token standardını destekleyen ilk platform olacağını duyurdu.

OKX Web3 Cüzdanına SRC-20 entegrasyonu sayesinde OKX kullanıcıları, 5 Şubat’ta bu yazıt standartlarını görüntüleyebilecek ve aktarabilecek. Şubat ayı sonunda DRC-20, ARC-20 ve Runes’un OKX Marketplace entegrasyonuyla birlikte Önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek standartlar kapsamında OKX, milyonlarca kullanıcısına DRC-20, ARC-20 ve Runes yazıtlarını hiçbir ücret ödemeden satın alma ve satma imkanı sağlayacak.

OKX Web3 Cüzdan’ın yazıt aracı şu anda Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Polygon, BNB Chain, Avalanche-C ve Arbitrum dahil olmak üzere 23 ağda yazıt basımı işlevini desteklemektedir.

OKX’in Baş İnovasyon Sorumlusu Jason Lau, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “OKX olarak, Web3’ün önde gelen teknolojilerinin yaygın şekilde benimsenmesini sağlamak için çalışıyoruz. Yeni ekosistemimiz bu misyona olan bağlılığımızın kanıtıdır. OKX kullanıcılarının yazıtların potansiyelini keşfedip faydalanabilmeleri için, önde gelen token standartlarıyla tek bir platformda ücretsiz ve kolay bir şekilde satın alma, satma, oluşturma ve ticaret yapmalarını sağlıyoruz, böylece erişimlerini daha da kolaylaştırıyor ve dezavantajları. “Kaldırıyoruz.”

haber-karliova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu