Yaşam

Nasıl olurdu? Kurtlar Vadisi’nin Elif karakteri için Özgü Namal’dan önce başkasına teklif yapıldı!

Efsanevi dizilerden biri olan Kurtlar Vadisi, Türk televizyon tarihinde hala değerli bir yere sahip.

Necati Şaşmaz, Mahsus Namal, Oktay Kaynarca, Gürkan Uygun, Selçuk Formula, Zafer Ergin, Atilla Olgaç ve daha birçok başarılı isim etkisini sürdürürken ortaya çıkan yeni detay herkesi şaşırttı.

Polat’ın biricik aşkı Özgü Namal’ın canlandırdığı Avukat Elif karakterinin önce başka bir kadın oyuncuya önerildiği ortaya çıktı.

Türk dizilerinde efsane kadın karakterlerin ortasında görülen ve çok sevilen Elif karakteri o kadar başarılı ve detaylandırılmıştı ki hala hem karakter bazında hem de aşkla izleyenlerin tüylerini diken diken ediyor. Polat.

Kurtlar Vadisi seyircisine göre Elif karakterinin bu kadar içten hissedilmesinin sebebi ise karakteri canlandıran Has Namal. Hatta sormaya başladı!

Sizi çok fazla merakta bırakmayalım ve rolün Mahsus Namal’dan önce kime teklif edildiğini açıklayalım; Koca Talu’m!

Geçenlerde bir televizyon programına katılan Oylum Talu, “Kurtlar Vadisi’nin senaristi Bahadır Özdener daha önce söylediği için rahat konuşabiliyorum. O dönemde Kurtlar Vadisi’ni çekmeyi düşünürken beni aradılar” dedi. noktaya geldi.

“Normalde hangi dizilerden teklif aldığımı söylemem ama Kurtlar Vadisi’ndeki Elif karakteri için önce beni düşündüler. Osman İmtihan ile görüşme ayarlandı, gittim. Ancak ben istiyorum dedim. gazeteci olmak ve reddetti.”

Gazetecilik için Elif rolünü reddeden Oylum Talu sözlerini “Keşke kabul etseydim, pişman oldum. Hala pişmanım” diyerek sözlerini tamamladı.

Peki bu konu hakkında ne düşündünüz? Sizce Oylum Talu Elif rolünde nasıl görünürdü? Haydi yorumlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu