Haber

Darıca’da KO-MEK Sepeti mağazası açıldı

Büyükşehir, KO-MEK kurslarında üretilen el emeği ürünleri vatandaşla buluşturuyor. Ormanya’dan sonra ikinci mağaza Darıca Millet Bahçesi’nde açılıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin oluşturduğu internet satış platformu KO-MEK Sepeti, satış mağazalarıyla büyüyor. Bu kapsamda Metropolitan, komeksepeti.com’un erişilebilirliğini artırmak amacıyla Darıca Millet Bahçesi’nde satış mağazası açar. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın katılımıyla tanıtılan ve açılışı yapılan Komeksepeti.com, geçen yıl Anneler Günü’nde ilk satış mağazasını Ormanya’da açtı.

 

Çok yakında

KO-MEK kurslarında üretilen el emeği göz nuru eserlerin satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulan KO-MEK Sepeti, ikinci satış mağazasını Darıca Millet Bahçesi’nde açıyor. 2. etapta uygun alan üzerine inşa edilen 40 metrekarelik KO-MEK satış binasında tüm imalatlar tamamlandı. Çelik profil taşıyıcı sistem ile inşa edilen ve üzeri antrasit renkli alüminyum kompozit malzeme ile kaplanan KO-MEK Sepeti Darıca Mağazası’nın en kısa sürede hizmete açılması planlanmaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu